Kahvaltı

Savaşın en zorlu , en çatışmalı geçtiği günlerden birinde komutanın biri sabah erkenden kalkıp nöbet tutan askerleri kontrole çıkmış . Bir de bakmış ki askerlerden biri yerinde yok . Hemen aramaya koyulmuş . İlerde bir çalılığın arasında mıçarken görmüş . Askerin ağaca astığı tüfeği hemen alarak askere doğrultmuş ve hemen yaptığı şeyden bir parmak yemesini emretmiş . Asker çaresiz denileni yapmış . Komutan bu sana ders olsun bir daha nöbet yerini terkettiğini görürsem cezan kurşuna dizilmek olacak demiş ve tüfeği askere vererek geri dönmüş . Tam o sırada asker tüfeği komutanına doğrultmuş ve kendisininde aynı şeyi yapmasını yoksa onu oracıkta vuracağını söylemiş . Komutan bakmış ki asker ciddi istemeyerekte olsa bir parmakta o yemiş . O sırada düşman askeriii diye bir alarm duyulmuş ve herkes bir yerlere siper almış . Tabi bu arada komutan bu askeri bir daha görememiş . Uzun bir zaman sonra savaş bitmiş ve komutan savaştan sağ çıkan askerleri toplayarak tek tek terhis ediyormuş . Sonra bir askerin önünde durarak sanki seni bir yerden tanıyorum demiş . Asker sırıtarak tabi efendim bir sabah beraber kahvaltı yapmıştık demiş .

Yorumlar (27 yorum)
peri
- 20:24

güzeldi unutmayın iğrenç olabilir fakat burda bizim gülmemiz için hzırlanmış

bugra
- 20:32

iğrenç ve mal gibi , üstelik bunu kim yazdıysa bir parmak yesin…

gül
- 02:33

süperrr

yeni ay
- 00:09

cok uzun oqumadm ama saqmaa

cansel
- 17:54

gayet anlamlı bence

nuran
- 10:53

hakeden hakettiğği cezayı alır bence çok iyi bir ders olmuş:D

ela
- 17:03

yorumları okurken benım sadece bırsey dıkkatımı cektı o da burdakı ınsanların fıkra yorumlarından cok bırbırlerıne hakaret edıyor olmaları bu sayfada hadı bırbırınıze hakaret edın dıye yazmıyor ayrıca buraya yazı yazma gıbı bır sorumlulugunuzda yoktur o yuzden yazdıklarımıza ve konustuklarımıza dıkkat edelım arkadaslar turkcemız su anda o kadar kotu bır durumda kı herkes kendınce ayrı dılden tarz yaratıp konusmaya baslamıs bu nedır bızler neyın pesındeyız ve ne yapmaya calısıyoruz bızlerın amacı nedır bu topluma ve gelecek nesıle guzel bır ornek olmak mıdır ?yoksa zaten kötu duzeltsek ne olur duzeltmesek ne olur dıyenlerden mısınız ?

kadişkooooo
- 22:01

ZEYNEP biraz kendini düzelt .CEREN çok güzel bir laf hehehehehehehHehehehehe .Hiç kimse küfür yazmasın.Kız milleti başka ne olucak. Hehehehehehehehehehe.

cevo
- 23:34

LAN ZEYNEP SEN HARBİDEN MALSIN HATTA SANA MAL DEMEK MALLARA HAKARET OLUR BÖLE ÖKÜZLÜKLER YAPRAK DİKKAT MI ÇEKMEYE ÇALIŞIYOSUN SEN VE SENİN GİBİLERİN BEN TAAA…(ANLADIN SEN ONU)

kubilay
- 16:27

daha iyi bi sonuca bağlanabilirdi ama genede fene sayılmaz

dendeng
- 06:03

bakın küfür etmeyin hele her fıkraya girip kendini beğenenler küfür yazıcaksa hiç mesaj yazmasın

sude_naz
- 16:03

ya lütfen zeynep adaplı davran.bir genç kız olarak sana bu dediğin sözler hiiç ama hiç yakışmıyor. Özellikle bir bayana hiç yakışmıyor. biraz nazik ve kibar olur musun canım? hiç bir insan mal deildir. bunu sana yakıştıramıyorum.bir daha böyle sözler kullanma. hem her bayanın bir cekici özelliği vardır. belki güzel olabilirsin çok çok güzel olabilirsin ama ne olur kendini beğenmiş olma.

SALİH
- 16:02

ihem iğrenç hem komik demir_salih92@hotmail.com

MaSuN
- 21:35

güzel.. ama bazı arkadaşların dediğine katılıyorum iğrenççç………<

KARDELEN
- 13:42

iğrenç ama çok komikkkkkkkkk……………………….

CEREN
- 21:44

zeynep salak mısın nesin her girdiğin yerde birine bişey diosun!!!BENCE SEN MAL DEİL MALIN ÖTESİ ANORMALSİN!!!!

deniz
- 16:14

yha mideniz bulancaksa girmeyin bence harika bir fıkra

zeynep
- 21:41

iğrenç bence miğde bulandırıcı ayrıca elif sen çok malsın ben çok güzelim

çağla
- 10:56

güzel ama miğde bulandırıcı. ben daha yeni kalkmıştım yemekte yemediğim için karnım açtı bu fıkrayı okuyuncada miğdem bulandı

ayşen damla
- 20:09

iğrenç

yağmur
- 20:08

güzelmiss

irem
- 20:07

güzel

sinem
- 11:49

cok guzel :D

boşver
- 20:21

oku elif oku

boşver
- 20:21

çok süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

elif
- 17:21

ne yazıyosunuz daha okumadım

metin
- 00:39

süper ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara