Kadın zekası

Bir kadın ve bir erkek kendi arabalarıyla ilerlerken çarpıştılar. Her ikisininde arabası adeta pert olmuştur ama neyse ki kendilerinde bir şey yoktur. Bir şekilde her ikisi de arabalarından dışarı çıkarlar ve kadın adam şöyle der :
– Geçmiş olsun beyefendi. Bakın, her iki araba da neredeyse pert oldu ama bizlerde hiçbir şey yok. Bu bir mesaj olabilir. Belkide burada tanışıp, bir birimizi sevip ömür boyu mutlu bir hayat yaşamak için bir işarettir bu. Kadının söylediklerini duyan adam heyecanlanarak ve biraz da sevinerek :
– Galiba haklısınız hanım efendi der. Bunun üzerine kadın devam eder :
– Bakın arabam hurdaya dönüştüğü halde içerisinde bir şişe şampanya sağlam duruyor hala. Bu kesinlikle bir işaret olmalı. Şarabı içip kutlamalıyız bu tesadüfler zincirini diyerek devam eder kadın. Büyük bir memnuniyet ile kadının söylediklerini dinleyen adam kadının teklifini kabul eder. Şampanyayı açarak yarısına kadar içen adam, geri kalan şampanyayı kadına uzatır. Kadın şampanyayı alır, mantarını kapatıp adama geri verir. Kadının yaptıklarına anlam veremeyen adam sorar :
– Eee siz içmeyecek misiniz? Bunun üzerine kadın cevap verir :
– Hayır ben polisi bekleyeceğim 🙂
Sitemizin en beğenilen sayfaları olan Komik Sözler, Kısa Fıkralar, Temel Fıkraları için ana menüye tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 710 yazı
admin
admin
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara