Karne sözleri

Karne zamanı yaklaşıyor, komik karne sözleri ni sizler için bir araya topladık :)

1- Takdir dediğin nedir ki baba, Önemli olan Allah’ın Takdirini kazanmak…

2- Kalem 50 YKr Silgi 25 YKr Sahte Karne 5 YTL Karne Günü Babandan Yediğin Dayak Paha Biçilemez !!!

3- Baba :  Olum KarNen NerDe.
– Oğlu :  ArkaDaş aİlesini korkutçakmışta ona verdim.

4-  Takdir teşekkür palavra karne al hayatını yaşa.

5-  Bana karne notunu söyle, sana babanın tansiyonunu söyleyim : )

6- Kötü karneyle eve giden kendini sağlık karnesiyle hastahanede bulur. Okumaya devam et Karne sözleri

B*k Böceği Fıkrası

Adamın biri bir gün bahçesinde otururken b*ktan top yapan bir b*k böceğini görmüş, böcek pisliği ayakları ile yuvarlayarak giderken içinden şöyle geçirmiş:

“Ey Allahım! her şeyi çok güzel çok hoş yaratmışsın da, şu böceği sırf pislikle uğraşsın diye mi yarattın?”

Aradan bir kaç ay geçmiş adam umarsız bir hastalığa yakalanmış. Derdine kimseler çare bulamamış.

En sonunda bilge bir doktor ”Bak demiş bazen bahçelerde gezen bir böcek olur ayakları ile pislik yuvarlar işte o yuvarladığı pisliklerden 40 gün boyunca aralıksız yiyeceksin” demiş. Okumaya devam et B*k Böceği Fıkrası

Komik bilmeceler

Komik Bilmeceler ??? (Cevaplar sayfa sonunda)
1- Bir aile hep yumurta yiyormuş. Bir gün kapı çalmış. Kim gelmiş?
2- Hangi piller patlar?
3- Hangi trene krem sürülmez?
4- Hangi devlet dairesinde “işi olmayan giremez” diye yazı yoktur?
5- Çalmak fiilinin gelecek zamanı nedir?
6- Düşünen file nedir? Okumaya devam et Komik bilmeceler

Komik mesajlar

Alışveriş merkezinde yaptığım alışverişten sonra fatura istediğimde, “sizin adınıza mı olacak?” sorusuna :
– “Yok gölgelerin gücü adına olacak” dedim. Kasiyer bunalıma girip işi bırakmış :)

Islak mendil ile önce yüzünü, sonra elini, sonra masayı ve en sonda ayakkabılarını silen tek milletiz :)

“Benzine zam yapılması önemli değil, nasıl olsa biz her zaman 50tl lik alıyoruz” diyerek polyannacılık örneği gösteren insan Türk insanıdır :)

Eski sevgilini geri istiyorsan ” Hala seni seviyorum ” diye mesaj gönder.  Dönerse senindir, dönmezse “Halama göndermiştim” zaten dersin :)

Bir bayanın en mutlu günü düğününün olduğu gündür. Düşünsenize ilk defa yataktan kalktığında, o gün ne giyeceğini biliyor :)

Düğünlerde yanına gelerek sıra sana geldi diyen yaşlılara gıcık oluyorsan sende cenaze töreninde aynısını ona yap : ) Okumaya devam et Komik mesajlar

Siz de Fıkra Gönderin

Değerli Komik Fıkralar sitesinin ziyaretçileri, siz de beğendiğiniz fıkraları ziyaretçilerimizle paylaşmak isterseniz bu sayfanın altında yer alan yorum formu aracılığı ile bize gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz fıkraları istemeniz durumunda sizin isimlerinizle birlikte web sayfamızda / sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz :) iyi eğlenceler.

Temel ile Yahudi Trende

Temel bir gün trende yolculuk yaparken kabine yahudi bir yolcu binmiş. Gerek Temel’in hal ve hareketlerinden gerekse giyim tarzından saf biri olduğunu anlamış ve onu aşağılamak istemiş. Hemen Temele yönelerek
– Beyefendi size bir soru sorabilirmiyim demiş. Bunun üzerine Temel
– Sor uşağum demiş. Bunun üzerine yahudi yolcu akıllılık yaparak demişki
– Sen bana bir soru sor bilemezsem 20$ veririm sen benim sorumu bilemezsen bana 10$ verirsin olur mu? demiş ve Temel kabul etmiş. Yahudi yolcu Sen sor demiş ve Temel sormuş : Okumaya devam et Temel ile Yahudi Trende

Hesap Fıkrası

Recep, elinde bir listeyle bakkal Necati’ye gider:
– Bakkal amca: kilosu 7 liradan 8 kilo şeker, 5 liradan 9 kilo pirinç, 8 liradan 10 kilo un kaç lira eder? Bakkal Necati şaşkınlıkla cevap verir:
– Senin söylediğin fiyatlardan satmıyoruz şekeri, pirinci, unu. Bir de sen o kadar ağır yükü nasıl götüreceksin ki demiş. Recep cevap vermiş :
– Sen ağırlıklarına bakma Necati amca, fiyatlarının toplamını söyle. Bu benim matematik ödevim. :)

Ateist Herif

Ateist bir kişi bir gün ormanda geziyor ve çevresindeki güzelliklere bakıyormuş. Evrim ne güzellikler yaratıyor diye düşünüp kendinden geçiyormuş. Aniden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış. Ateist adam var gücüyle ayıdan kaçıyormuş fakat her arkasına baktığında ayının ona daha fazla yaklaştığını görüyormuş. Saatlerce süren bu koşuşturmanın sonucunda adamın ayağı yerdeki bir ağaca takılmış ve ayı adamın üzerine atlamış. Pençesini kaldırmış tam pençesini geçirecekken Ateist herif -Allahım! diye haykırmış. Bir anda zaman donmuş ayı pençesi kalkık vaziyette kalakalmış. Ormandaki nehir bile donmuş. Orman karanlığa bürünmüş ve gökyüzünden bir ışık hüzmesi Ateist adamın üzerine doğru gelmiş. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama;

-Yıllarca varlığımı inkar ettin. Evrenin Varoluşunu Tesadüfi bir kazaya bağladın. Sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun ? Seni sevgili biri olarak mı saymalıyım ? demiş. Ateist adam büyük bir utanç içinde şunları demiş :
-Biliyorum bunca sene sonra dindar biri olmayı istemem senden ama belki ayıyı dindar yapabilir misin ?
-Peki Tamam diye karşılık vermiş. Okumaya devam et Ateist Herif

Böyle yaparsan gitmem

Kaplumbağaların yaşadığı bir köyde susuzluk sorunu ortaya çıkmış. Bütün kaplumbağalar köy meydanında toplanmış ne yapacaklarını düşünüyorlarmış. İçlerindeki en yaşlı ve bilge olan kaplumbağa şöyle demiş:
– Şu karşıdaki dağı görüyor musunuz. İşte o dağın arkasında bir göl var. İçimizdeki en genç 2 kaplumbağa ortaya çıksın ve bütün köy için oradan su getirsin demiş. Bunun üzerine en genç 2 kaplumbağa hemen kabul edip çıkmışlar yola. Aradan tam 30 yıl geçmiş, 2 kafadar tam gölün kenarına gelmişler. Bir de bakmışlar ki yanlarında su götürecek kap yok. Bir tanesini demiş ki:
– Ben o kadar yolu geri gidemem, sen git köyden bir kap al gel. Hem bende gölün başında beklerim, birisi gelip içmesin diye. Arkadaşı önce olmaz demiş. Sonra bakmış ki diğer kaplumbağanın gitmeye niyeti yok, kendisi gitmeye karar vermiş : Okumaya devam et Böyle yaparsan gitmem