Barmen ve müşterisi

Adamın teki bir bara gitmiş. tam otururken barmen bana bir B..demeden barmen; Beklesene kardeşim san…amı bakacağım diğer muşterileremi diye terslemiş. Aradan 1-2 dakika geçmiş yine barmene barmen bana bir bira verirmisin demiş. Barmen de al lan biranı deyip masaya sertçe bardağı koymuş.
Barmen bir dakika bakarmısın demiş adam. Gene ne istiyorsun diye çıkışarak gelmiş.Adam sizinle bir iddaya girmek istiyorum demiş ne iddası demiş barmen. Bakın demiş adam; şu barın sonuna bir likör bardağı koyacağım ve oturduğum sandalyemin üstüne çıkıp bardağın icine hiç sağa sola bir damla damlatmadan işeyeceğim. seninle 1000 dolarına iddaya girmek istiyorum demiş ve parayı çıkartıp masaya koymuş. Barmen şaşırıp kem küm ederken adam barmene; sen biraz düşün ben bir tuvalete gidip geleyim demiş. Barda oturanlar ısrarla iddaya gir iddaya gir damlatmaması sıçratmaması imkansız demişler. O sırada adam tuvaletten gelmiş ve sormuş evet iddaya giriyormusun? Barmen tamam demiş kabul ediyorum.
Adam bardağı barın sonuna koymuş, gitmiş sandalyesinin üstüne çıkmış açmış fermuarını bardakilerin üstüne, barmenin suratına, barın heryerine işemiş fermuarı kapatıp kendinden emin bir ifadeyle yerine oturmuş. Barmen kazandığı 1000 doların sevinciyle sırıtarak adamın yanına gelmiş; kaybettin kaybettin 1000 dolar kaybettin ama neden üzülmüyorsun? demiş.Adam bak demiş barmene; şu tuvaletin yanındaki gurubu görüyormusun demiş onlarla iddaya girdim dedim ki şimdi gidip şu barmenin ağzına yüzüne işeyeceğim ve barmen gülecek. Sayende 5000 dolar kazandım sağol.

Yazar Hakkında
Toplam 710 yazı
admin
admin
Yorumlar (9 yorum)
xDDD
xDDD Cevapla
- 17:02

adam herkesin suratına yapmış karlı çıkmış xDDDDDDDDDDDDDDD

ramazan_kaleli@hotmail.com
ramazan_kaleli@hotmail.com Cevapla
- 18:33

süper miş ya bu

merve eda peri naz
merve eda peri naz Cevapla
- 11:55

iğrenççççç

tuncay mert
tuncay mert Cevapla
- 14:15

süper müşteri

EmRe068
EmRe068 Cevapla
- 20:13

bayillldiimm
supemis yhaa

esmergüzeli
esmergüzeli Cevapla
- 12:11

çişli mişli bunları çocuklar okursa bir de pipili fln çıkar ayıp yaaa:@ama güzeldi:D

ziyaretçi
ziyaretçi Cevapla
- 19:19

fıkra bile değil

nida çelikparmak
nida çelikparmak Cevapla
- 22:02

bennce dünyanın en güzel fıkralarından biri olmalı
çümkü acayip güzel çok güldüm

eylül
eylül Cevapla
- 22:26

çok kömik ve güzel bir fıkrta gerçekten çok beyendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara